“Milli Güç” (http://www.milliguc.net) sitesi, savunma sanayiimizdeki gelişmeler ve silahlı kuvvetlerimizin gücü hakkında haber ve yorumlarla Türk milletinin moral ve maneviyatını yükseltmek maksadıyla kurulmuştu. Bu yayın politikamız halen devam etmektedir.

Zamanla Türk dünyasından haberler veren “Türk Dünyası Haberleri” (http://www.habersay.net) sitesi kapanınca onun bıraktığı boşluğu da doldurmak üzere yayın politikasında değişiklik yapma zarureti ortaya çıktı. Önceki maksada ek olarak Türkiye ve Türk dünyasından haberler veren bir site olarak yolumuza devam ediyoruz.

Hiç bir vakıf, dernek, sendika ve siyasi parti ile bağlantımız; kâr maksadıyla çalışmamız yoktur.

Sitemize göndereceğiniz her türlü haber, duyuru, şikayet ve talepleriniz için haberleşme adresimiz:

dilimizveedebiyatimiz@gmail.com

Milli Güç sitemiz, milliguc.net adresindeki yayınlarda hukuka, kanunlara, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı gaye edinmiştir ve 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Herhangi bir haber ile kişiliğinin, şirketinin, telif haklarının, eserlerinin veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri dilimizveedebiyatimiz@gmail.com eposta adresiyle tarafımıza başvuruda bulunabilir. Talep ve şikayetler  incelendikten sonra ihlal tespiti durumunda ilgili yayın sitemizden kaldırılır.