Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayii Teknolojileri Topluluğu tarafından 29-30 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan Savunma Sanayii Zirvesi için kayıtlar başladı.

MSI Dergisi’nin Medya Sponsoru olduğu etkinlikte, alanlarında uzman konuşmacılar, yapacakları sunumlar ile firmalarını ve çalışmalarını tanıtacak. Bu sayede etkinliğin katılımcıları, firmaların çalışma ortamları, ürünleri ve üretim süreçleri hakkında bilgi edinme fırsatı yakalayacak. Ayrıca iş hayatını yakından tanıma şansı elde edecek.

Etkinlikte, çeşitli firmaların sponsorluğunda yapılacak çekilişler ile katılımcılara hediyeler verilecek. Etkinlik sonunda, katılımcılar sertifika da alacak.

İnternet üzerinden  (evrim içi) olarak gerçekleştirilecek etkinlikte, savunma ve havacılık sektöründen pek çok firmanın sponsor olarak yer alması bekleniyor. Ayrıca zirvenin, sektör açısından kritik teknolojiler hakkında katılımcılara teknik bilgi ve sektörel deneyimin aktarıldığı bir ortam olması hedefleniyor.

Herkesin katılımına açık şekilde ve ücretsiz olarak düzenlenen etkinliğe katılım için kayıt yaptırma zorunluluğu bulunuyor.

Etkinliğin kayıt formu için: http://yildizsst.com/savunma-sanayi-zirvesi/